Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Rammätningar
  • Rammätningar
Endast 1 kvar i lager
Fri frakt!
I lager. Skickas idag
30 dagars återbetalningsgaranti
Dela upp din betalning
Fler färgkombinationer
Välj parametrar
Storlek
M (56 mm)
Ett klart val för dina ögon
Vi har unika fördelar.
  • Auktoriserad återförsäljare
    Vi säljer exklusivt glasögon från kända märken.
  • Alla ramar finns i lager
    Glasögon skickas inom 3 arbetsdagar.
  • Fri frakt
Produktbeskrivning
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 är solglasögon för män.
Kolla hur du ser ut i dessa solglasögon med Lentiamos virtuella provningsfunktion.
Solglasögonram
Solglasögon lins
  • Silverlinserna minskar ljusets intensitet utan att påverka kontrasten eller förvränga färgerna.
Tillbehör
  • Vi levererar solglasögonen i originalfodralet. Fodralets färg och utformning kan variera.
Upptäck hela vårt solglasögon sortiment för att hitta fler modeller från populära märken.
Produktspecifikationer
136 mm Bredd
145 mm Skalmlängd
42 mm Linshöjd
56 mm Linsbredd
19 mm Näsbryggans bredd
Lins
Polariserade:  Nej
Spegelglasögon:  Ja
Gradient:  Nej
Fotokromatiska:  Nej
Färg på glasen:  Silver
Linshöjd:  42 mm
Linsbredd:  56 mm
Linsmaterial:  Plast
UV-filter 400:  Ja
Båge
Bågform:  Kvadratisk
Bågfärg:  Svart
Bågmaterial:  Plast
Storlek:  M
Bredd:  136 mm
Skalmlängd:  145 mm
Näsbryggans bredd:  19 mm